Vicepreședintele Agenției Naționale pentru Sport Gabriel Toncean: Avem nevoie de cât mai mult sport în școli

Vicepreședintele Agenției Naționale pentru Sport Gabriel Toncean: Avem nevoie de cât mai mult sport în școli
Scris de Realitatea din SUA Publicat: 15 sept. 2023, 08:50
Gabriel Toncean, Vicepreședintele Agenției Naționale pentru Sport, a discutat despre sportul în școli cu președinta Comisiei de Integritate din cadrul Federației Internaționale a Sportului Școlar, doamna Sophie Bordet și cu președintele Federației Sportului Școlar și Universitar, domnul Constantin Căliman.
Citește și
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
- 08:25Punct de cotitură în Golful Persic! Strâmtoarea Ormuz se redeschide, iar evacuările sunt în desfășurare
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
- 08:01Val de căldură extremă în Europa: primele victime și incendii devastatoare
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din SUA și pe Google News



























